Christoph LENZ (1829-1915)
Nr katalogowy213
Madonna
brąz, kamienna podstawa,
wys. całkowita: 11,5 cm (wysokość całości);
sygn. z tyłu: LENTZ.
wys. całkowita: 11,5 cm (wysokość całości);
sygn. z tyłu: LENTZ.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Eugene MARIOTAN (1854 -1933)
Nr katalogowy215
Popiersie Chrystusa
brąz patynowany; wys. całkowita: 23 cm
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Emile LAPORTE (1858-1907)
Nr katalogowy217
Przysięga
brąz, wys. 78 cm;
sygn. z tyłu na podstawie: LAPORTE
sygn. z tyłu na podstawie: LAPORTE
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Cena oferowana
5 500 zł
Nr katalogowy
219
Pieta
stop metalu (?) patynowany, wys. ok. 40 cm
nieokreślony artysta, 1 poł. XX w.
nieokreślony artysta, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Nr katalogowy
222
Para aniołów
drewno lipowe, polichromowane i złocone,
wys. 122 cm.
Kraków, ok. 1710-30
wys. 122 cm.
Kraków, ok. 1710-30
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Cena oferowana
23 000 zł
Halina PAWLIKOWSKA (ur. 1931)
Nr katalogowy302
Pamięci Blaudyny Land z Malczewskich
akwaforta, mezzotinta; papier;
48,5 x 37 cm (odcisk płyty);
48,5 x 37 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
700 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy304
Ognisty Ptak, 1965
linoryt barwny, papier żeberkowy;
58,5 x 48 cm (wymiar kompozycji);
58,5 x 48 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Gabriela MORAWETZ (ur. 1952)
Nr katalogowy306
Teka 19 rycin, 1974-1975
mezzotinta, papier; arkusza zbliżony do formatu
34 x 25 cm (formaty rycin zróżnicowane);
34 x 25 cm (formaty rycin zróżnicowane);
Cena wywoławcza.
5 800 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy308
Monotypia +, 2014
monotypia, papier;
44,5 x 32,5 cm (wymiar kompozycji), 61 x 46,5 cm (wymiar arkusza);
44,5 x 32,5 cm (wymiar kompozycji), 61 x 46,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Nr katalogowy311
Twarze
piórko, tusz, papier;
19,5 x 11,8 cm (w świetle oprawy);
19,5 x 11,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Cena oferowana
2 000 zł
Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)
Nr katalogowy315
Kamerdyner, 1982
tusz, akwarela, papier;
21,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
21,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Cena oferowana
3 500 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy402
Pies Alosza, 2007
akryl, papier;
23,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
23,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Cena sprzedaży
1 800 zł
Alicja WAHL (ur. 1932)
Nr katalogowy403
Trzy postacie, 1999
pastel oleisty, papier;
29 x 20,5 cm;
29 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Cena sprzedaży
1 400 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy404
Kusieciel demonów, 1980
pastel, płótno; 50,5 x 72 cm;
sygn. l. d.: Ryszardowi Stefan Ż 19.7.80 r
sygn. l. d.: Ryszardowi Stefan Ż 19.7.80 r
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Cena oferowana
27 000 zł
Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)
Nr katalogowy407
Totem nr 11, 1966
olej, płótno; 130 x 60 cm;
na odwrocie napis: Nr. 11 oraz nalepka Muzeum Narodowego w Warszawie Z cyklu "Totemy
na odwrocie napis: Nr. 11 oraz nalepka Muzeum Narodowego w Warszawie Z cyklu "Totemy
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)
Nr katalogowy410
II - Pruski mur, 1989
technika własna (akryl, metal),
płyta; 65 x 65 cm
płyta; 65 x 65 cm
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Ryszard WINIARSKI (1936-2006)
Nr katalogowy412
Autoportret, 1999
olej, płótno; 18 x 13 cm;
sygn. i dat. p. d.: Winiarski. '99
sygn. i dat. p. d.: Winiarski. '99
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Cena oferowana
1 000 zł
Ryszard WINIARSKI (1936-2006)
Nr katalogowy413
Bez tytułu, 1968
akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn.. i dat. na odwrocie u dołu: Winiarski 68 oraz napis
sygn.. i dat. na odwrocie u dołu: Winiarski 68 oraz napis
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Cena oferowana
30 000 zł
Mikołaj WOŁKOWYCKI (1925-2011)
Nr katalogowy414
Struktura pionowa
olej, płótno, 86 x 46 cm;
opisany na odwrocie (na blejtramie): "Struktura pionowa" / M. Wołkowicki cena
opisany na odwrocie (na blejtramie): "Struktura pionowa" / M. Wołkowicki cena
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)
Nr katalogowy416
Pieta`, 2003
olej, płótno; 141 x 200 cm;
sygn. i dat. u dołu z prawej wzdłuż krawędzi.: H. CHYLIŃSKI ‘03
sygn. i dat. u dołu z prawej wzdłuż krawędzi.: H. CHYLIŃSKI ‘03
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Cena oferowana
40 000 zł
Juliusz JONIAK (ur. 1925)
Nr katalogowy418
Martwa natura na zieleni, 1991
olej, płótno; 81 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)
Nr katalogowy419
Na plaży
olej, płótno; 55 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: T
sygn. p. d.: T
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Cena sprzedaży
8 500 zł
Agata KLECZKOWSKA (ur. 1987)
Nr katalogowy421
Lis, 2011
akryl, płótno;
65 x 81 cm;
65 x 81 cm;
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy sie wkrótce.