Nr katalogowy: 420

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 420

Meksykański skrzypek, 2001

olej, płótno; 89 x 88 cm;
sygn. l. d.: Eugeniusz Gerlach 2001; data p. d.: Kraków 3/ II