Nr katalogowy: 412

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

Nr katalogowy: 412

Autoportret, 1999

olej, płótno; 18 x 13 cm;
sygn. i dat. p. d.: Winiarski. '99
Cena oferowana 1 000 zł