Nr katalogowy: 214

Anna CARRIER, XIX w.

Nr katalogowy: 214

Czesząca włosy

brąz, kamienna podstawa; wys. całkowita: 35 cm.
sygn. na bryzowej podstawie: A. CARRIER;
Francja, XIX w.