836
Para kandelabrów 4-świecowych
kompozycja metali brązowiona, marblit;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
838
Para lamp salonowych, elektrycznych
kompozycja metali, srebrzona; szkło prasowane;
Niemcy, pocz. XX w.
Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
14 000 zł
840
Kobierzec saruk
runo - wełna wiązana asymetrycznie;
wymiary: 192 x 134 cm;
Persja północno-zachodnia; ok. 1900 r.
wymiary: 192 x 134 cm;
Cena wywoławcza.
3 600 zł
843
Słupek - postument marmurowy
marmur szaro-biały, żyłkowany;
Europa Zachodnia, Włochy?; XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
600 zł
844
Lustro ścienne ze zdobieniami rokokowymi
tafla lustrzana, drewno, gipsatura, złocenie;
83 x 71 cm.
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
83 x 71 cm.
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
700 zł
845
Lustro z podstawą w formie toaletki eklektycznej
orzech, jawor; 102 x 78 x 20 cm.
Europa Środkowa, Polska, ok. 1880.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
901
Kwietnik art deco
orzech, sklejka; 85,5 x 109,5 x 19,5 cm.
Polska, lata 20./30. XX w.
Polska, lata 20./30. XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
903
Stolik art deco
orzech barwiony na palisander, brzoza;
68,5 x 60 x 47,5 cm.
Polska, koniec lat 20. XX w.
68,5 x 60 x 47,5 cm.
Polska, koniec lat 20. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
906
Stolik do robótek w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - brzoza, sosna; fornir - mahoń;
intarsje - jawor; 77,2 x 47,5 x 40 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
907
Stolik - konsola w stylu Ludwika Filipa
dębina, orzech; 74,5 x 95,5 x 41,5 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 300 zł
909
Kanapa neorokokowa
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
108,5 x 191 x 75 cm.
Europa Środkowo-wchodnia, Galicja, po poł. XIX w.
108,5 x 191 x 75 cm.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
910
Kanapa biedermeier
brzoza, grusza barwiona na czarno, orzech, sosna;
85,5 x 198,5 x 56,3 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
85,5 x 198,5 x 56,3 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
5 500 zł
911
Komplet mebli stylowych
Europa Środkowa, Niemcy (?) lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
6 300 zł
913
Para foteli klasycystycznych
orzech; 89,3 x 62 x 51 cm.
Włochy, Turyn, koniec XIX w.
Włochy, Turyn, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
4 600 zł
914
Szafka w stylu biedermeier
mahoń, dębina; 85,5 x 76 x 45,5 cm.
Polska, lata 40. XIX w.
Polska, lata 40. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 200 zł
917
Serwantka klasycystyczna
konstrukcja - sosna; okleina - mahoń;
159,7 x 59,3 x 35,7 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.
159,7 x 59,3 x 35,7 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
918
Cassapanca neorenesansowa
orzech; 117,5 x 186,8 x 59,5 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 200 zł
919
Fotel eklektyczny
orzech; 142,7 x 75 x 57 cm.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 400 zł
5 000 zł