834
Zegar gabinetowy z bażantami, art deco mosiądz, aluminium, szkło;
Francja, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

835
Żyrandol art deco, elektryczny, 10-świecowy szkło prasowane, matowane;
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

836
Para kandelabrów 4-świecowych kompozycja metali brązowiona, marblit;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

837
Zestaw 4 kinkietów elektrycznych, 2-świecowych brąz, szkło barwione w masie, prasowane, matowione;
Europa Zachodnia, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

838
Para lamp salonowych, elektrycznych kompozycja metali, srebrzona; szkło prasowane;
Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł

839
Kobierzec typu kirman Chosroes i Szirin osnowa i wątek - bawełna; runo - wełna, gęstość
ok. 2700 węzłów/dm kw; 175 x 115 cm;
Cena wywoławcza. 8 800 zł

840
Kobierzec saruk runo - wełna wiązana asymetrycznie;
wymiary: 192 x 134 cm;
Persja północno-zachodnia; ok. 1900 r.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

841
Kobierzec senne kurd osnowa i wątek - biała bawełna;
Persja, Kurdystan; 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

842
Gobelin ze sceną antyczną wełna, jedwab; podszycie płócienne; 240,5 x 100 cm.
Bruksela, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 40 000 zł

843
Słupek - postument marmurowy marmur szaro-biały, żyłkowany;
Europa Zachodnia, Włochy?; XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena oferowana 600 zł

844
Lustro ścienne ze zdobieniami rokokowymi tafla lustrzana, drewno, gipsatura, złocenie;
83 x 71 cm.
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena oferowana 700 zł

845
Lustro z podstawą w formie toaletki eklektycznej orzech, jawor; 102 x 78 x 20 cm.
Europa Środkowa, Polska, ok. 1880.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

846
Żyrandol 5-ramienny, elektryczny, art deco drewno jesionowe, mosiądz polerowany, szkło;
Europa Środkowa, Polska?, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

847
Zegar podłogowy w stylu klasycystycznym dębina, sosna; 223,5 x 56 x 31 cm.
Europa Zachodnia lub Północna, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

901
Kwietnik art deco orzech, sklejka; 85,5 x 109,5 x 19,5 cm.
Polska, lata 20./30. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

902
Komplet 6 krzeseł klasycyzujących brzoza; 102,5 x 45 x 50,5 cm.
Europa Północna (?), 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

903
Stolik art deco orzech barwiony na palisander, brzoza;
68,5 x 60 x 47,5 cm.
Polska, koniec lat 20. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

904
Stół art deco orzech, sosna, sklejka; 82,5 x 184 x 99 cm.
Europa Północna (?), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

905
Biurko art deco heban Makassar (?), mahoń, sklejka, sosna;
79 x 171,5 x 80 cm.
Polska, lata 20./30. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

906
Stolik do robótek w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - brzoza, sosna; fornir - mahoń;
intarsje - jawor; 77,2 x 47,5 x 40 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

907
Stolik - konsola w stylu Ludwika Filipa dębina, orzech; 74,5 x 95,5 x 41,5 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena oferowana 1 300 zł

908
Komoda empirowa mahoń, dębina, sosna; 84,2 x 71 x 44,5 cm.
Europa Środkowo-Wschodnia (Rosja?), 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

909
Kanapa neorokokowa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
108,5 x 191 x 75 cm.
Europa Środkowo-wchodnia, Galicja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

910
Kanapa biedermeier brzoza, grusza barwiona na czarno, orzech, sosna;
85,5 x 198,5 x 56,3 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł

911
Komplet mebli stylowych Europa Środkowa, Niemcy (?) lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

912
Szafka secesyjna mahoń, sosna, dębina, jawor; 158,8 x 79 x 38,5 cm.
Europa Środkowa, Galicja (?), ok. 1900.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

913
Para foteli klasycystycznych orzech; 89,3 x 62 x 51 cm.
Włochy, Turyn, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 4 600 zł

914
Szafka w stylu biedermeier mahoń, dębina; 85,5 x 76 x 45,5 cm.
Polska, lata 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena oferowana 1 200 zł

915
Komoda klasycystyczna mahoń, świerk; 85,7 x 88 x 53,8 cm.
Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 300 zł

916
Toaletka klasycyzująca czeczota tujowa, róża, mahoń; 136 x 97,5 x 55 cm.
Europa Zachodnia, Francja (?), ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

917
Serwantka klasycystyczna konstrukcja - sosna; okleina - mahoń;
159,7 x 59,3 x 35,7 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

918
Cassapanca neorenesansowa orzech; 117,5 x 186,8 x 59,5 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena oferowana 1 200 zł

919
Fotel eklektyczny orzech; 142,7 x 75 x 57 cm.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł
Cena oferowana 5 000 zł

920
Sekretera barokowa orzech, dębina, sosna; 102 x 101 x 62 cm.
Europa Środkowa, 3 ćw. XVIII w.
(renowacja, rekonstrukcja XX w.)
Cena wywoławcza. 8 000 zł