Nr katalogowy: 405

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

Nr katalogowy: 405

Pan - R.V.B.L, 1993

olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. u dołu po środku: E. Markowski