Nr katalogowy: 407

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

Nr katalogowy: 407

Totem nr 11, 1966

olej, płótno; 130 x 60 cm;
na odwrocie napis: Nr. 11 oraz nalepka Muzeum Narodowego w Warszawie Z cyklu "Totemy