Nr katalogowy: 415

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 415

Interwały postfizykalne IV, 2012

akryl, płótno; 119 x 60 cm;
sygn. l. d.: ABAKO '12, napis p. d.: IV