Nr katalogowy: 404

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

Nr katalogowy: 404

Kusieciel demonów, 1980

pastel, płótno; 50,5 x 72 cm;
sygn. l. d.: Ryszardowi Stefan Ż 19.7.80 r
Cena oferowana 27 000 zł