Nr katalogowy: 423

Krzysztof PATALAS (ur.1961)

Nr katalogowy: 423

Mroźny poranek, 2014

olej, akryl, płótno; 79,5 x 80 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: MROŹNY/ PORANEK 2014 R/ KP