Nr katalogowy: 416

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 416

Pieta`, 2003

olej, płótno; 141 x 200 cm;
sygn. i dat. u dołu z prawej wzdłuż krawędzi.: H. CHYLIŃSKI ‘03
Cena oferowana 40 000 zł