Nr katalogowy: 413

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

Nr katalogowy: 413

Bez tytułu, 1968

akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn.. i dat. na odwrocie u dołu: Winiarski 68 oraz napis
Cena oferowana 30 000 zł