Nr katalogowy: 414

Mikołaj WOŁKOWYCKI (1925-2011)

Nr katalogowy: 414

Struktura pionowa

olej, płótno, 86 x 46 cm;
opisany na odwrocie (na blejtramie): "Struktura pionowa" / M. Wołkowicki cena