Leon LEWKOWICZ (1888 lub 1890-1950)
Nr katalogowy133
Chłopiec
olej, sklejka; 29,5 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: Leon Lewkowicz
sygn. p. d.: Leon Lewkowicz
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Henryk PIĄTKOWSKI (1853-1932)
Nr katalogowy135
Pejzaż letni
olej, płótno naklejone na tekturę, 22,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d: H. PIĄTKOWSKI;
sygn. l. d: H. PIĄTKOWSKI;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)
Nr katalogowy137
Zima w lesie
olej, płótno naklejone na tekturkę;
22 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Grubiński
sygn. l. d.: J. Grubiński
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)
Nr katalogowy139
Autoportret z muzami
olej, tektura; 24,2 x 21,4 cm;
sygn. z lewej: FSypniewski
sygn. z lewej: FSypniewski
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Erno ERB (1890-1943)
Nr katalogowy141
Wejście do Katedry Ormiańskiej
olej, tektura; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: EErb;
sygn. l. d.: EErb;
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Zygmunt MENKES (1896-1986)
Nr katalogowy143
Maki
olej, płótno; 66 x 51 cm;
sygn. p. d.: Menkes
sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza.
55 000 zł
40 000 zł
Stefania MORAWSKA-ORDYŃSKA (1882-1968)
Nr katalogowy145
Taras
olej, płótno; 68 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: Morawska
sygn. p. d.: Morawska
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Max HANEMAN (1882-1944?)
Nr katalogowy146
Limba nad Morskim Okiem
olej, płyta; 69,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. Hanneman
sygn. p. d.: M. Hanneman
Cena wywoławcza.
5 000 zł
5 000 zł
Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)
Nr katalogowy147
Jastrzębia Góra, 1903
olej, płótno; 80 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: MG. Wywiórski 1903
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Jan STYKA (1858 - 1925) - przypisywany
Nr katalogowy149
Męczeństwo pierwszych chrześcijan
olej, płótno; 40 x 33 cm (wymiar kompozycji);
u dołu po prawej opis: 19/11 881 Rzym
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)
Nr katalogowy151
Poranek przy czarnej kawie, 1913
olej, płótno; 94 x 134 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leonard Winterowski / Lwów 1913
Cena wywoławcza.
38 000 zł
28 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy152
Dziewczynka z ptaszkiem, 1916
olej, płótno; 97 x 76 cm;
sygn. dat. i opis l. g.: Vlastimil Hofmann/ Praga 1916
Cena wywoławcza.
45 000 zł
35 000 zł
Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Nr katalogowy153
Sanna, lata 20. XX w.
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy155
Dwaj grenadierzy, 1904
olej, deska; 37,2 x 46 cm;
sygn. l. d.: WOJCIECH KOSSAK 1904
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Stefan SONNEWEND (1885-1942?)
Nr katalogowy157
Szałas w górach
olej, płótno naklejone na tekturę; 54 x 73 cm;
sygn. l. d.: SONNEWEND - STEFAN
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Nr katalogowy159
Zakopane - Kalatówki
olej, płótno; 50 x 64 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza.
17 000 zł
13 000 zł
Władysław MALECKI (1836-1900)
Nr katalogowy161
Tabor w lesie
olej, deska mahoniowa; 32,5 x 23,5 cm;
na odwrocie nalepka kolekcjonerska
Cena wywoławcza.
39 000 zł
January SUCHODOLSKI (1797-1875)
Nr katalogowy163
Pejzaż z wędrowcami
olej, płótno; 35 x 48 cm;
sygn. p. d.: na drzewie: JSuchodolski
Cena wywoławcza.
34 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy165
Bitwa
olej, płótno; 39,5 x 55 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
J. ALEBON, XIX w.
Nr katalogowy167
Zwierzęta w wiejskiej zagrodzie
olej, płótno; 104 x 142,5 cm;
sygn. p. d.: J. Alebon
sygn. p. d.: J. Alebon
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy169
Scena myśliwska - polowanie na dzika
olej, płótno dublowane;
92 x 123 cm
92 x 123 cm
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Józef BRODOWSKI (1828-1900)
Nr katalogowy171
Pejzaż krakowski od strony Krzemionek, 1859
olej, płótno dublowane; 95 x 128,5 cm;
sygn. p. d.: 18JB 59
sygn. p. d.: 18JB 59
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy173
Portret młodej kobiety
olej, płótno dublowane;
74 x 56 cm
74 x 56 cm
Cena wywoławcza.
13 000 zł
175
Scena historyczna - Pojednanie
olej, płótno; 336 x 215 cm
Malarz flamandzki lub pod wpływem
malarstwa flamandzkiego, poł. XVII w.
Cena wywoławcza.
190 000 zł
202
Chłopiec z kozicami - rzeźba gabinetowa art deco
marmur, kompozycja metali brązowiona i malowana;
wys. 38 cm, dł. 50 cm;
Europa Zachodnia, lata 20. XX w.
wys. 38 cm, dł. 50 cm;
Cena wywoławcza.
1 400 zł