Nr katalogowy: 136

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 136

Zachód słońca nad wrzosowiskiem

olej, płyta; 54,5 x 85 cm;
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI