Nr katalogowy: 174

Jan Albertsz ROTIUS [ROOTIUS] (1624-1666)

Nr katalogowy: 174

Młoda kobieta w spiżarni

olej, płótno dublowane; 119 x 147 cm
sygn. po lewej u góry (nad głową trzymanego przez kobietę kaczora): R[o]otius fe[.]