206
Postać nieokreślonego świętego zakonnika drewno polichromowane; wys. 31 cm;
Hiszpania ?, 1 poł. XVIII w. ?
Cena wywoławcza 1 300 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

207
Madonna z Dzieciątkiem lipa? polichromowana; wys. 42 cm;
Małopolska?, pocz. XVII w. ?
Cena wywoławcza 5 000 zł

208
Putto lipa polichromowana; wys. 62,5 cm.
Małopolska, ok. 1780
Cena wywoławcza 6 500 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł

209
Popiersie dziewczyny marmur, wys. 36 cm;
Europa Zachodnia, XIX/ XX w.
Cena wywoławcza 12 000 zł

L. DAZZI XIX / XX w.

210
Popiersie kobiety w chuście alabaster; wys. 42 cm;
sygn. na plincie L. Dazzi ?
Cena wywoławcza 12 000 zł

Paweł PIERŚCIŃSKI (ur. 1938)

301
Ptak - przedwiośnie, z cyklu: Portret Ziemi Kieleckiej, 1974/2012 fotografia czarno-biała, brom,
papier; 29 x 39 cm;
Cena wywoławcza 1 000 zł

Piotr KOSIŃSKI (ur. 1979)

302
Bez tytułu, 2014 fotografia czarno-biała, wydruk pigmentowy,
papier; 41,5 x 28,5 cm;
Cena wywoławcza 900 zł

Henryk HERMANOWICZ (1912-1992)

303
Ucieczka, z cyklu: Szuflada - 57 fotografia czarno-biała, brom, papier;
33 x 50 cm (wświetle oprawy);
Cena wywoławcza 1 500 zł

Zygmunt RYTKA (ur. 1947)

304
Bluff, 1978 fotografia czarno-biała, brom,
papier, 38,3 x 28,7 cm;
Cena wywoławcza 3 000 zł
Cena oferowana 2 800 zł

Salvador DALI (1904-1989)

305
Płonąca żyrafa technika mieszana (litografia, akwaforta, akwarela);
31,5 x 41,5 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza 1 800 zł
Cena oferowana 1 300 zł

Marc CHAGALL (1887-1985) - według

306
Scena z cyklu Noce Arabskie reprodukcja? litografii barwnej, papier czerpany;
23 x 18 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza 1 000 zł

Marc CHAGALL (1887-1985)

307
Ukrzyżowanie (Derriere le Miroir no. 27-28, 1950) litografia barwna, papier,
35,8 x 51,5 cm (odcisk płyty),
Cena wywoławcza 1 300 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł

Zbigniew LUTOMSKI (ur. 1934)

308
W przybliżeniu VII, 1990 drzeworyt barwny, papier;
81, 5 x 52,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza 800 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

309
Informacje - Koń Leonarda, 1969 autocynkografia, papier;
64,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza 2 000 zł

Halina PAWLIKOWSKA (ur. 1931)

310
Pamięci Blaudyny Land z Malczewskich akwaforta, mezzotinta; papier;
48,5 x 37 (odcisk płyty);
Cena wywoławcza 900 zł

Roman MODZELEWSKI (1912-1997)

311
Autoportret, 1940 ołówek, papier;
27,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 900 zł
Cena oferowana 600 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

312
Postacie, 1996 pastel, papier;
30,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 1 300 zł

313
Piesek ołówek, papier;
20 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 900 zł

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

314
Zestaw 4 portretów, ok. 1943 tusz, papier
Cena wywoławcza 2 500 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

315
Lektura, 1982 długopis, papier;
21 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 2 800 zł
Cena oferowana 2 000 zł

316
Na dywanie długopis, papier;
Cena wywoławcza 2 800 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

317
Akt, 1969 ołówek, papier;
21 x 14,5 cm;
Cena wywoławcza 2 800 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

318
Akt, 1972 ołówek, papier; 27 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: S Ż / X / 72 / N. A;
Cena wywoławcza 3 800 zł
Cena sprzedaży 3 800 zł

Helena KRAJEWSKA (1910-1998)

401
Kwiaty i melony dla chorej, 1948 akwarela, gwasz, bibuła;
18,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 1 300 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

402
I powołał go Ojciec, 2003 akwarela, papier;
57 x 44 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 3 800 zł

Lutka PINK (1906-1998)

403
Motyw miejski akwarela, papier jasnobrązowy;
23,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 1 200 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

404
Kompozycja fantastyczna, 1988 technika mieszana (wydruk, tusz?, akwarela),
papier; 32 x 24 cm;
Cena wywoławcza 6 900 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

405
Twarz pastel, papier;
49 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 5 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

406
Bez tytułu gwasz, papier;
40 x 28 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 4 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

407
Bez tytułu - l, 1955-1956 tusz lawowany, ołówek, papier milimetrowy;
58 x 36 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 5 500 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

408
Niepokój, 1984 akryl, papier; 65 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Tchórzewski 84;
Cena wywoławcza 13 000 zł

409
2 + Lampa -1, 1989 olej, płótno; 130,5 x 90 cm;
sygn. l. d.: E. Markowski
Cena wywoławcza 60 000 zł
Cena oferowana 55 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

410
Martwa natura węgiel, olej, płótno;
74,5 x 120 cm;
Cena wywoławcza 23 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

411
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza 34 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

412
Pochylona postać, 1968 olej, płótno; 162 x 97 cm;
sygn. p. d.: J. Tchórzewski 68
Cena wywoławcza 120 000 zł
Cena oferowana 110 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)

413
Bez tytułu, 1966 technika własna, olej, płótno;
100 x 79,5 cm;
Cena wywoławcza 13 500 zł

414
Pejzaż z drogą olej, płótno;
42 x 46,6 cm;
Cena wywoławcza 3 500 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

415
Kompozycja, lata 80. XX w. olej, płótno;
60 x 80 cm;
Cena wywoławcza 25 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

416
L’Apres Midi D’un Faune (Popołudnie fauna), 1946 olej, płótno; 139 x 219 cm
Cena wywoławcza 48 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

417
Kompozycja, 1985 technika własna, akryl,
deska; 25 x 25 cm;
Cena wywoławcza 6 400 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

418
Warcaby z P.M., 2014 akryl, płótno;
58 x 80 cm;
Cena wywoławcza 1 900 zł

K. MACKIEWICZ / M HOCHLINGER

419
Kompozycja I, 1983 olej, płótno;
61 x 81,5 cm;
Cena wywoławcza 16 000 zł

Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)

420
Nieudane próby zacierania wspomnień, 2013 olej, akryl, płótno;
100 x 130 cm;
Cena wywoławcza 3 800 zł

Patryk RÓŻYCKI (ur. 1992)

421
Stojąca, 2014 olej, akryl, płyta;
160 x 140 cm;
Cena wywoławcza 1 700 zł

Rafał CHOJNOWSKI (ur. 1966)

422
Run, 2011 olej, płótno; 160 x 180 cm;
sygn. p.d.: R. CHOJNOWSKI;
Cena wywoławcza 8 000 zł

GRUPA ŁÓDŹ KALISKA (rok powstania: 1979)

423
Instrukcja zabijania sztuki w hołdzie Andy Warholowi dla pieniędzy, 2007 technika mieszana, płótno; 97 x 122 cm;
sygn. i dat. p. d.: ŁÓDZ KALISKA 2007;
Cena wywoławcza 29 000 zł

424
Kokaina, 1981 olej, płótno;
100,5 x 124 cm;
Cena wywoławcza 24 000 zł

Szymon URBAŃSKI (ur. 1963)

425
Brat nic od wszystkiego, 2011 akryl, deska;
25 x 17,5 cm;
Cena wywoławcza 5 000 zł