Nr katalogowy: 168

Thomas BAKER (1809-1864) -przypisywany

Nr katalogowy: 168

Pejzaż z rzeką, ok. 1852

olej, płótno; 33,5 x 49 cm;
na odwrocie na płótnie napis J (...) Baker 1853 /
Lemington;