Nr katalogowy: 137

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

Nr katalogowy: 137

Zima w lesie

olej, płótno naklejone na tekturkę;
22 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Grubiński