Nr katalogowy: 166

Tadeusz PRUSZKOWSKI (1888-1942)

Nr katalogowy: 166

Portret kobiety z książką, ok. 1930

olej, płótno dublowane; 110,5 x 87 cm;
sygn. p. d.: TADEUSZ PRUSZKOWSKI
z gmerkiem artysty