Nr katalogowy: 140

Zygmunt RADNICKI (1894-1969)

Nr katalogowy: 140

Widok Lwowa, 1921

olej, płótno; 68,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: Z. Radnicki / Lwów 1921.