Nr katalogowy: 152

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 152

Dziewczynka z ptaszkiem, 1916

olej, płótno; 97 x 76 cm;
sygn. dat. i opis l. g.: Vlastimil Hofmann/ Praga 1916
Cena oferowana 35 000 zł