Nr katalogowy: 146

Max HANEMAN (1882-1944?)

Nr katalogowy: 146

Limba nad Morskim Okiem

olej, płyta; 69,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. Hanneman
Cena sprzedaży 5 000 zł