Nr katalogowy: 134

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 134

Portret mężczyzny - Portret aktora (?)

olej, tektura, 45 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Malczewski