Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy: 134
Portret mężczyzny - Portret aktora (?)
olej, tektura, 45 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Malczewski
sygn. p. d.: J. Malczewski