Nr katalogowy: 153

Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 153

Sanna, lata 20. XX w.

olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz