Nr katalogowy: 170

Józef REJCHAN (1762-1817)

Nr katalogowy: 170

Portret Anny Niedźwieckiej

olej, płótno; 98 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: I. REICHAN/ pinxit;