Nr katalogowy: 157

Stefan SONNEWEND (1885-1942?)

Nr katalogowy: 157

Szałas w górach

olej, płótno naklejone na tekturę; 54 x 73 cm;
sygn. l. d.: SONNEWEND - STEFAN