Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Nr katalogowy232
Polska
olej, płótno, 63 x 76,5 cm;
sygn. l.g.: Praga 1916 / Vlastimil Hofmann
Cena wywoławcza.
85 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Nr katalogowy234
Wachlarz ze sceną w stylu
"fetes galantes" 1883, przed lipcem 1884;
olej, pióra mahoniowe, 26,5 x 48 cm
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Witold ZACHAREWICZ (1929 - 1987)
Nr katalogowy236
Walka na stepie
olej, płótno, 100 x 163 cm;
sygn. p.d.: Zachar
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Michał GORSTKIN-WYWIÓRSKI (1861-1926)
Nr katalogowy238
Stodoła
olej, płótno naklejone na tekturę, 19 x 30 cm;
sygn. l. d.: M. G. Wyw
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Franciszek MOLLO (1897 -?)
Nr katalogowy240
Kwitnacy ogród
olej, tektura, 47,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Franciszek Mollo
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Stanisław JANKOWSKI (1876-1948)
Nr katalogowy242
Martwa natura z koszem i owocami, 1935
olej, płótno, 65 x 83 cm;
sygn. l. d.: St. Jankowski/ 1935
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Henryk HAYDEN (1883- 1970)
Nr katalogowy244
Kwiaty w dzbanie
olej, tektura, 48,5 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Hayden
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Bronisława RYCHTER JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy246
Przed dworkiem
olej, tektura na desce, 44,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Edward MATUSZCZAK (1906 - 1965)
Nr katalogowy248
Pejzaż z okolic żywca
- marcowe roztopy;
olej , płótno, 74 x 101 cm;
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Jerzy MAKAREWICZ (1907-1944)
Nr katalogowy250
Budowa domu, 1936(?)
gwasz, tektura, 48 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JM.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jerzy HULEWICZ (1886-1941)
Nr katalogowy252
Scena uliczna z września 1939 roku
olej, płótno, 65 x 99,5 cm;
sygn. l.d.: JHulewicz. 1939.
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Jan MATEJKO (Kraków 1838-Kraków 1893)
Nr katalogowy254
Portret Antoniego Serafińskiego
olej, karton naklejony na tekturę, 46,5 x 38,5 cm;
z prawej u dołu monogram artysty: JM/rp 1872
Cena wywoławcza.
490 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy256
Portret kobiety
olej, deska, 24 x 18 cm (świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Józef PESZKA (1767-1831) - przypisywany
Nr katalogowy258
Matka z dzieckiem
olej, płótno dublowane, 78 x 64 cm;
Na odwrocie pieczęć lakowa kolekcjonerska
z napisem cyrylicą (nieczytelne)
Cena wywoławcza.
72 000 zł
Zygmunt SCHRETER (1896 - 1977)
Nr katalogowy260
Cellerina zimą
olej, pł no, 50 x 30 cm;
sygn. p. d.: Z.Schreter / Cellerina
Cena wywoławcza.
7 700 zł
Stanisław K. SZYKIER-SIEKIERZ (1860-1895)
Nr katalogowy262
Studium pejzażu antycznego
olej, deska, 38,5 x 19 cm;
sygn. p.d.: SZYKIER SIEKIERZ
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)
Nr katalogowy264
Ułan i dziewczyna
olej, płótno, 49,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: M. Krzyżak
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852 - 1916)
Nr katalogowy266
Koń, 1890
olej, płótno dublowane, 60 x 74 cm;
sygn. p. d.: T. Ajdukiewicz / 1890
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Władysław PODKOWIŃSKI (1866 - 1985)
Nr katalogowy268
Huzar na koniu
olej, tektura, 45 x 36 cm;
sygn. p. d.: PODKOWIŃSKI / Varsovie
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy270
Martwa natura
olej, płótno, 60 x 75,5 cm
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Bartholomeus SPRANGER (1546-1611)- krąg
Nr katalogowy272
Alegoria sztuk
olej, płótno, 148 x 110 cm
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Malarz nieokreślony, kon. XVIII - pocz XIX w.
Nr katalogowy274
Madonna z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane,
47 x 37,5 cm
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Malarz nieokreślony niemiecki (XVI w.)
Nr katalogowy276
Cierniem Koronowanie, 1554
olej, deska, 120 x 76 cm;
dat. u góry: 1554
Cena wywoławcza.
120 000 zł