Nr katalogowy: 246

Bronisława RYCHTER JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 246

Przed dworkiem

olej, tektura na desce, 44,5 x 66,5 cm; sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.