Nr katalogowy: 242

Stanisław JANKOWSKI (1876-1948)

Nr katalogowy: 242

Martwa natura z koszem i owocami, 1935

olej, płótno, 65 x 83 cm; sygn. l. d.: St. Jankowski/ 1935