Nr katalogowy: 235

Artysta nieokreślony, pocz XX w.

Nr katalogowy: 235

Chłopiec rysujący - paleta malarska

olej, deska mahoniowa, 30,5 x 21 cm; sygn. u dołu monogram.: JP lub FP.