Nr katalogowy: 258

Józef PESZKA (1767-1831) - przypisywany

Nr katalogowy: 258

Matka z dzieckiem

olej, płótno dublowane, 78 x 64 cm; Na odwrocie pieczęć lakowa kolekcjonerska z napisem cyrylicą (nieczytelne)