Nr katalogowy: 266

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852 - 1916)

Nr katalogowy: 266

Koń, 1890

olej, płótno dublowane, 60 x 74 cm; sygn. p. d.: T. Ajdukiewicz / 1890