701
Statyw secesyjny żeliwo; wys. 43,5 cm, szer. 19,5 cm, głęb. 24 cm; Niemcy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza 1 000 zł

702
Dzban do wina, secesyjny Niemcy, Geisslingen, Wurttembergische Metallwarenfabrik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza 1 800 zł

703
Żardiniera secesyjna Warszawa, firma Romana Plewkiewicza, pocz. XX w.
Cena wywoławcza 6 300 zł

704
Bransoletka srebrna 68 owalnych rubinów naturalnych w szlifie fasetowym o łącznej masie 26 kr, srebro pr. 875.
Cena wywoławcza 2 700 zł

705
Broszka - wisior złoto pr. 585; łączna masa wyrobu 12.070g
Cena wywoławcza 3 200 zł

706
Broszka złoto-srebrna oprawa kamieni - srebro, zapięcie i spodnia część wyrobu - złoto pr. 0585, łączna masa wyrobu 9,270 g.
Cena wywoławcza 7 600 zł

Abraham ORTELIUS (1527-1598)

707
Mapa Pomorza najstarsza mapa Pomorza, ok. 1580, z dzieła Theatrum Orbis Terrarum.
Cena wywoławcza 2 000 zł

Giovanni Antonio Bartolomeo RIZZI ZANNONI

708
Mapa Mazowsza Antonio ZATTA (1757-1797) wydawca Wenecja, w oficynie Antonio Zatta, 1791
Cena wywoławcza 1 200 zł

Matthäus MERIAN (1593-1650)

709
Panorama Brukseli Frankfurt, po 1640 [ z Theatrum Europaeum].
Cena wywoławcza 1 400 zł

710
Ikona - Matka Boża - Źródło Życia tempera na desce, 35,5 x 31,2 cm; Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza 4 500 zł

711
Ikona - Chrystus Pantokrator Rosja, Moskwa, złotnik Iwan Aleksiejewicz Aleksiejew, lata 1908-1912
Cena wywoławcza 15 000 zł

712
Moździerz - wiwatówka do ogni sztucznych Europa Środkowa, XVII/XVIII w.
Cena wywoławcza 4 000 zł

713
Strzelba myśliwska, dubeltówka kapiszonowa; Francja, lata 1830-1840
Cena wywoławcza 2 600 zł

714
Kordelas myśliwski Europa Zachodnia, XVIII/XIX w. (głownia zapewne starsza, XVIII w.).
Cena wywoławcza 1 600 zł

715
Lampa karbidowa górnicza Polska, Śląsk, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza 900 zł

716
Talerz dekoracyjny żeliwo, odlew; Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza 2 300 zł

717
Zegarek kieszonkowy męski Rosja, Petersburg, Paweł Bure - dostawca carskiego dworu, pocz. XX w.
Cena wywoławcza 1 200 zł

718
Zegarek naręczny OMEGA złoto, stal; średnica 3,5 cm; Szwajcaria, Genewa, lata 50. XX w.
Cena wywoławcza 3 800 zł

Józef AUMILLER (1892-1963)

719
Plakieta „Józef Piłsudski” Warszawa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza 2 000 zł

720
Zegar kominkowy z parą waz dekoracyjnych; Bruksela, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza 14 000 zł

721
Zegar kominkowy z gołąbkami i parą kandelabrów; Francja, Paryż, firma Bouquet, Rue de Clichy, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza 19 000 zł

722
Zegar kominkowy z postacią kobiecą i parą kandelabrów; Francja, Paryż, firma zegarmistrzowska i brązownicza Charpentier et Cie, 1870-1890
Cena wywoławcza 29 000 zł

723
Żyrandol 10-świecowy, elektryczny, w manierze Ludwika XVI, Austro-Węgry?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza 4 400 zł

724
Żyrandol w manierze 2 Cesarstwa, elektryczny, 6-świecowy; Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza 4 400 zł

725
Rama drewniana drewno, snycerka, złocenie; wys. 132 cm, szer. 102 cm, głęb. 6,5 cm; Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza 3 800 zł

726
Wazon dekoracyjny alabaster; wys. 80 cm, szer. 30 cm, głęb. 40 cm; Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza 9 000 zł

727
Lustro ścienne Polska?, k. XIX w.
Cena wywoławcza 3 800 zł

728
Lustro ścienne z puttami drewno rzeźbione, tafla lustrzana; Niemcy?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza 3 800 zł

729
Magiel ręczny Niemcy, Gutersloh, firma Carl Miele (czynna od 1899; pierwszy magiel ręczny tej firmy wyprodukowany został w 1913).
Cena wywoławcza 2 300 zł

730
Fontanna ogrodowa Europa Środkowa, model - 2 poł. XIX w., realizacja - k. XX w.
Cena wywoławcza 9 500 zł

801
Komplet mebli gabinetowych, neostylowych; Niemcy (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza 15 000 zł

802
Komplet trzech krzeseł w stylu klasycystycznym mahoń, 87 x 49,7 x 44 cm; Polska, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza 1 500 zł

803
Biurko w stylu art deco Polska, ok. 1930;
Cena wywoławcza 12 000 zł

804
Komplet mebli do jadalni w stylu secesji geometrycznej Polska, ok. 1910-15;
Cena wywoławcza 50 000 zł

805
Stolik pomocniczy w stylu neorokokowym Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza 6 000 zł

806
Para foteli neorokokowych orzech, 95,5 x 70 x 67 cm Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza 3 800 zł

807
Zestaw mebli klasycyzujących Europa Środkowa, fotele - kon. XIX w; Stolik - 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza 12 500 zł

808
Lustro z konsolą neorokokowe Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza 15 000 zł

809
Szafka w stylu Ludwika Filipa Polska (?), ok. 1880;
Cena wywoławcza 2 600 zł

810
Komplet czterech krzeseł w zestawie ze stolikiem w stylu Ludwika Filipa; Europa środkowa, ok. 1880.
Cena wywoławcza 3 000 zł

811
Komoda w stylu barokowym Europa Środkowa, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza 12 000 zł

812
Sekretera klasycystyczna Anglia (?), pocz. XIX w.
Cena wywoławcza 18 000 zł

813
Stolik pomocniczy w stylu secesji geometrycznej; Polska (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza 1 350 zł

814
Stolik pomocniczy w stylu rokokowym Europa zachodnia, Francja (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza 5 700 zł

815
Bieliźniarka eklektyczna Europa Środkowa, Polska (?), kon. XIX w.
Cena wywoławcza 4 000 zł

816
Lustro z konsolą w stylu eklektycznym Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza 2 800 zł