Nr katalogowy: 259

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 259

Modlitwa Arabów na pustyni, 1931

olej, płótno, 56 x 80,5 cm; sygn. l. d.: F.M. Wygrzywalski/ 1931