Nr katalogowy: 233

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 233

Portret Antoniego Górskiego, 1918

olej, tektura, 72 x 102 cm; sygn. p. g.: J. Malczewski; l. g. datowany: 1918