Nr katalogowy: 268

Władysław PODKOWIŃSKI (1866 - 1985)

Nr katalogowy: 268

Huzar na koniu

olej, tektura, 45 x 36 cm; sygn. p. d.: PODKOWIŃSKI / Varsovie