Nr katalogowy: 265

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 265

Kawaleria na skraju lasu, 1931

olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. p. d.: Jerzy Kossak/ 1931