Nr katalogowy: 253

Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911 - 1986)

Nr katalogowy: 253

Martwa natura z kaczką

olej, płótno, 55 x 61 cm; sygn. p. d.: H.Z. Cybisowa