Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Nr katalogowy226
Martwa natura z anemonami i lustrem
olej, tektura, 61 x 42 cm;
sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879 - 1944)
Nr katalogowy228
Pejzaż jesienny
olej, sklejka, 50,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Grzegorz MENDOLY STEFANOFF (? - 1943)
Nr katalogowy230
Wenecja, 1935
olej, tektura, 48 x 68 cm;
sygn. p. g.: G. Mendoly / -35-
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)
Nr katalogowy232
Pejzaż leśny
olej, płótno, 54,5 x 73,5 cm
sygn. p. d.: JGrubiński
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Max François-Rodolphe von GEYMULLER
Nr katalogowy234
Scena fantastyczna, 1912
olej, płótno, 98 x 119,5 cm
sygn. p. d.: Max v. Geymuller/ 1912
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy236
Modelka (Kobieta na tle morza), ok. 1920
olej, tektura, 78 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: J. Malczewski
Cena wywoławcza.
390 000 zł
Roman SIELSKI (1903-1990)
Nr katalogowy238
Widok z tarasu
olej, płótno, 48,5 x 73 cm;
sygn. l. d.: R.S. (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)
Nr katalogowy240
Malowane liście, ok. 1910
olej, płótno, 50,8 x 71 cm;
sygn. l. g.: Z. Pronaszko
Cena wywoławcza.
76 000 zł
Adam STYKA (1890-1959)
Nr katalogowy242
Namiot na pustyni
olej, tektura, 13 x 17,5 cm;
sygn. l. d.: ADAM/ STYKA
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)
Nr katalogowy244
Fryne przed areopagiem
olej, tektura, 24 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: WT.
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Bolesław BIEGAS (1877-1954)
Nr katalogowy246
Portret sferyczny
olej, tempera, tektura, 22 x 27 cm;
sygn. p. d.: B. Biegas
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)
Nr katalogowy248
Portret kobiety z córką, 1908
olej, tektura, 95 x 72,5 cm;
sygn. l. g.: Olga Boznańska/ 1908
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Nr katalogowy250
Dzieci z jaskółką
olej, płótno, 45 x 63 cm;
sygn. l. g.: 1928 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
9 300 zł
Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)
Nr katalogowy252
Scena w kuchni á la Chardin, 1923
olej, płótno, 64,5 x 56 cm;
sygn. p. g.: A. Piotrowski./ 1923
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Leon KOWALSKI (1870-1937)
Nr katalogowy254
Półakt kobiety
olej, płótno, 69 x 48 cm;
sygn. l. g.: Leon Kowalski.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Auguste RENOIR (1841-1919)
Nr katalogowy256
Mała kąpiaca się, po 1907
olej, płótno, 12 x 12 cm;
sygn p. d.: R
Cena wywoławcza.
490 000 zł
Alojzy REICHAN (1805-1860)
Nr katalogowy258
Portret młodej kobiety, 1855
olej, płótno, 129 x 98 cm;
sygn. p. d.: Reichan/ 855
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Malarz nieokreślony flamandzki (pocz.XVIII w)
Nr katalogowy260
Martwa natura z warzywami
olej, płótno, 79,5 x 104 cm;
przed konserwacją
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Malarz nieokreślony holenderski (XVII w.)
Nr katalogowy262
Scena portowa
olej, płótno, 78,5 x 123,5 cm;
Cena wywoławcza.
65 000 zł
Malarz nieokreślony, holenderski,2 poł.XVIIw.
Nr katalogowy264
Scena we wnętrzu
olej, deska dębowa 32,6 x 26,4 cm
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Malarz nieokreślony (XVII w.)
Nr katalogowy266
Św. Hieronim
olej, płótno, 96, 5 x 115,6 cm;
na odwrocie napis odręczny:
Abraham Bloemart *1564 + 1648 [sic!]
Cena wywoławcza.
50 000 zł
401
Popiersie młodej kobiety
alabaster beżowy, podstawa z kawowego marmuru,
wys. 44 cm. Włochy?, ok. 1900.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
403
Aniołek
drewno lipowe polichromowane; wys. 58 cm.
Polska (Puławy ?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Paweł Ludwik KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Nr katalogowy405
Łucznik
brąz lakierowany, podstawa z zielonego marmuru,
sygn. na podstawie: Sc P. Kowalczewski.
Cena wywoławcza.
8 000 zł