Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

226
Martwa natura z anemonami i lustrem olej, tektura, 61 x 42 cm; sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Edward OKUŃ (1872 - 1945)

227
Górski staw olej, płótno, 71 x 52 cm; sygn. p. d.: EOKUŃ
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879 - 1944)

228
Pejzaż jesienny olej, sklejka, 50,5 x 70,5 cm; sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Stefan JUST (1905-1977)

229
Pejzaż z drogą, 1967 olej, płótno, 82 x 100 cm; sygn. p. d.: S Just 67
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Grzegorz MENDOLY STEFANOFF (? - 1943)

230
Wenecja, 1935 olej, tektura, 48 x 68 cm; sygn. p. g.: G. Mendoly / -35-
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Michał GORSTKIN-WYWIÓRSKI (1861-1926)

231
Roztopy olej, sklejka, 34 x 48 cm; sygn. p. d.: M. G. Wywiórski
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

232
Pejzaż leśny olej, płótno, 54,5 x 73,5 cm sygn. p. d.: JGrubiński
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Zenon KONONOWICZ (1903-1971)

233
Akt siedzącej tyłem olej, płótno, 63,5 x 98,5 cm; sygn. p. d.: Z Kononowicz
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Max François-Rodolphe von GEYMULLER

234
Scena fantastyczna, 1912 olej, płótno, 98 x 119,5 cm sygn. p. d.: Max v. Geymuller/ 1912
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Kazimierz ALCHIMOWICZ (1840 - 1916)

235
Milda, bogini miłości, Wenus litewska - studium, 1910; olej, płótno, 77 x 75,5 cm;
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

236
Modelka (Kobieta na tle morza), ok. 1920 olej, tektura, 78 x 64,5 cm; sygn. l. d.: J. Malczewski
Cena wywoławcza. 390 000 zł

Wanda MICHALSKA - POPŁAWSKA

237
Pejzaż z poludnia Francji, 1932 olej, plótno, 42 x 52 cm; sygn. l. d.: 1932 / WANDA MICHALSKA-POPŁAWSKA
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Roman SIELSKI (1903-1990)

238
Widok z tarasu olej, płótno, 48,5 x 73 cm; sygn. l. d.: R.S. (cyrylicą)
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Marcin SAMLICKI (1876-1932)

239
Pejzaż z południa Francji, 1916 olej, płótno na sklejce, 22,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Samlicki 1916
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

240
Malowane liście, ok. 1910 olej, płótno, 50,8 x 71 cm; sygn. l. g.: Z. Pronaszko
Cena wywoławcza. 76 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

241
Wnętrze saloniku olej, tektura, 16,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Adam STYKA (1890-1959)

242
Namiot na pustyni olej, tektura, 13 x 17,5 cm; sygn. l. d.: ADAM/ STYKA
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Erno ERB (1890 - 1943)

243
Przekupka olej, sklejka, 23 x 32 cm; sygn. l. d.: EErb;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

244
Fryne przed areopagiem olej, tektura, 24 x 62,5 cm; sygn. p. d.: WT.
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Rajmund KANELBA (1897-1960)

245
Chłopiec grający na talerzach tusz, akwarela, papier, 39 x 30 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

246
Portret sferyczny olej, tempera, tektura, 22 x 27 cm; sygn. p. d.: B. Biegas
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

247
Portret kobiety, ok. 1930 olej, tektura, 38 x 30,5 cm; sygn. p. g.: Olga Boznańska (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

248
Portret kobiety z córką, 1908 olej, tektura, 95 x 72,5 cm; sygn. l. g.: Olga Boznańska/ 1908
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

249
I polały się łzy czyste, rzęsiste, 1952 olej, sklejka, 38 x 53 cm; sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofman/ 1952
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

250
Dzieci z jaskółką olej, płótno, 45 x 63 cm; sygn. l. g.: 1928 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 9 300 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

251
Dziewczyna z lilią, 1922 olej, tektura, 48,5 x 72 cm; sygn. p. d.: Wlastimil Hofmann 1922
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

252
Scena w kuchni á la Chardin, 1923 olej, płótno, 64,5 x 56 cm; sygn. p. g.: A. Piotrowski./ 1923
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

253
Trzy panny, 1932 olej, tektura, 69 x 101 cm; sygn. l. d.: W Wodzinowski/ 1932 VI
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Leon KOWALSKI (1870-1937)

254
Półakt kobiety olej, płótno, 69 x 48 cm; sygn. l. g.: Leon Kowalski.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Władysław JAROCKI (1879-1965)

255
W zimowym słońcu, 1929 olej, płótno, 98 x 90 cm; sygn. p. d.: WŁAD. JAROCKI 929
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Auguste RENOIR (1841-1919)

256
Mała kąpiaca się, po 1907 olej, płótno, 12 x 12 cm; sygn p. d.: R
Cena wywoławcza. 490 000 zł

Felice FICHERELLI IL RIPOSO - przypisywany

257
Św. Katarzyna Aleksandryjska, ok.1650 olej, płótno, 67,8 x 51 cm; Na odwrocie nalepka z numerami inwentarzowymi weneckiej kolekcji G. Manfrin.
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Alojzy REICHAN (1805-1860)

258
Portret młodej kobiety, 1855 olej, płótno, 129 x 98 cm; sygn. p. d.: Reichan/ 855
Cena wywoławcza. 38 000 zł

David TENIERS Młodszy (1610-1690)

259
i Cornelis SAFTLEVEN (1607-1681) Chłopi zabawiający się przed domem [Stypa - Alegoria pięciu zmysłów], po 1636 olej, deska dębowa, 45 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 300 000 zł

Malarz nieokreślony flamandzki (pocz.XVIII w)

260
Martwa natura z warzywami olej, płótno, 79,5 x 104 cm; przed konserwacją
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Malarz nieokreślony holenderski (XVII/XVIIIw)

261
Scena rodzajowa olej, plótno dublowane, 51 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Malarz nieokreślony holenderski (XVII w.)

262
Scena portowa olej, płótno, 78,5 x 123,5 cm;
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Jan Baptist LAMBRECHTS (1680- ok.1731)

263
Scena rodzajowa we wnętrzu olej, deska dębowa, 28,5 x 22 cm; Na odwrocie nalepka z nazwiskiem autora
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Malarz nieokreślony, holenderski,2 poł.XVIIw.

264
Scena we wnętrzu olej, deska dębowa 32,6 x 26,4 cm
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Malarz nieokreślony północnoeuropejski

265
Pejzaz ze sztafażem, XVIII w. olej, płótno dublowane, 109 x 140 cm;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Malarz nieokreślony (XVII w.)

266
Św. Hieronim olej, płótno, 96, 5 x 115,6 cm; na odwrocie napis odręczny: Abraham Bloemart *1564 + 1648 [sic!]
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Malarz nieokreślony niemiecki (XVI w.)

267
Cierniem Koronowanie, 1554 olej, deska, 120 x 76 cm; dat. u góry: 1554
Cena wywoławcza. 150 000 zł

401
Popiersie młodej kobiety alabaster beżowy, podstawa z kawowego marmuru, wys. 44 cm. Włochy?, ok. 1900.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

RICHARD (XX W.)

402
Dziewczynka w chustce biały alabaster, podstawa trapezoidalna z szarego, żyłkowanego marmuru; wys. 53 cm; sygn. na podstawie: Richard
Cena wywoławcza. 5 000 zł

403
Aniołek drewno lipowe polichromowane; wys. 58 cm. Polska (Puławy ?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

404
Św. Jakub Starszy drewno nieokreślonego gatunku, wys. 117 cm. Francja lub Hiszpania, 2 poł. XVI - 1. poł. XVII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Paweł Ludwik KOWALCZEWSKI (1865-1910)

405
Łucznik brąz lakierowany, podstawa z zielonego marmuru, sygn. na podstawie: Sc P. Kowalczewski.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Maurice BOUVAL (1863-1916)

406
Popiersie średniowiecznej damy brąz, podstawa z czerwonego marmuru, sygn.: M. Bouval
Cena wywoławcza. 3 900 zł