Nr katalogowy: 252

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

Nr katalogowy: 252

Scena w kuchni á la Chardin, 1923

olej, płótno, 64,5 x 56 cm; sygn. p. g.: A. Piotrowski./ 1923