Nr katalogowy: 239

Marcin SAMLICKI (1876-1932)

Nr katalogowy: 239

Pejzaż z południa Francji, 1916

olej, płótno na sklejce, 22,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Samlicki 1916