Nr katalogowy: 257

Felice FICHERELLI IL RIPOSO - przypisywany

Nr katalogowy: 257

Św. Katarzyna Aleksandryjska, ok.1650

olej, płótno, 67,8 x 51 cm; Na odwrocie nalepka z numerami inwentarzowymi weneckiej kolekcji G. Manfrin.