Nr katalogowy: 402

RICHARD (XX W.)

Nr katalogowy: 402

Dziewczynka w chustce

biały alabaster, podstawa trapezoidalna z szarego, żyłkowanego marmuru; wys. 53 cm; sygn. na podstawie: Richard