Nr katalogowy: 237

Wanda MICHALSKA - POPŁAWSKA

Nr katalogowy: 237

Pejzaż z poludnia Francji, 1932

olej, plótno, 42 x 52 cm; sygn. l. d.: 1932 / WANDA MICHALSKA-POPŁAWSKA