Nr katalogowy: 241

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 241

Wnętrze saloniku

olej, tektura, 16,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA