DUCHOISELLE (XIX w.)
Nr katalogowy407
Jeanne Hachette
brąz, podstawa z białego marmuru, wys. 37 cm;
sygn. na podstawie: Duchoiselle
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Józef Mojżesz GABOWICZ (1862-1939)
Nr katalogowy409
Mały rybak
brąz patynowany, wys. 46 cm.
Na skale sygn.: J. Gabowicz
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Abraham EISENBERG (1879-1956)
Nr katalogowy411
Matka z dziećmi, 1911
brąz patynowany na czarno, wys. 16 cm.,
średnica podstawy 26 cm;
na podstawie sygn.: A. Eisenberg 1911
Cena wywoławcza.
10 000 zł
413
Dama na koniu
stop metali (figurka kobieca złocona, koń czerniony),
podstawa z szarego żyłkowanego marmuru,
przed poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
501
Karafka i 6 kieliszków w stylu art deco
Czechy:, ok. 1925
Cena wywoławcza.
1 900 zł
505
Wazon dekoracyjny art deco
Czechy, Karlove Vary, firma Moser & Soehne,
ok. 1930
Cena wywoławcza.
6 300 zł
507
Fragment płyty ceramicznej (okładziny)
z postacią
Bliski Wschód, Persja?, XVII-XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
509
Popiersie kobiety - Le vin nouveau
Austria, Wiedeń, wytwórnia
Fryderyka Goldscheidera, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
511
Para wazonów dekoracyjnych z pokrywami,
z motywem żaglowców;
Holandia, Delft, warsztat De Porseleyne
Bijl, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
513
Alegoria Jesieni (?)
Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), XIX/XX - pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 700 zł
515
Zespół naczyń toaletowych
Niemcy, wytwórnia kamionki i fajansu
Villeroy und Boch, zakład w Mettlach,
okres międzywojenny.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
517
Patera z parą ogrodników
Niemcy, Turyngia, Volkstedt ?
ok. poł. XIX w., w typie wyrobów miśnieńskich.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
519
Zespół dwóch wazonów dekoracyjnych,
z miniaturami dworskimi w typie Watteau
i miniaturami pejzażowymi;
Paryż Francja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
40 000 zł
602
Para świeczników neobarokowych
plater;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
604
Komplet do kawy
plater; Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik (WMF), 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
606
Podstawka na zapałki
srebro próby 84; waga 104 g. Moskwa;
fabryka sreber Niemirowa - Kołodkina
(zał. 1872- czynna do 1916); 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
608
Łopatka do ciasta
srebro; dł. 27,7 cm; waga 59 g.
Berlin, 1821-41
Cena wywoławcza.
1 000 zł
610
Kandelabr 5-świecowy
srebro próby 1 (950/1000) z głową Minerwy;
Paryż, Claude Dautre Roussel, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 900 zł
612
Dzbanek do kawy
waga 1166 g. Paryż, firma Cardeilhac
(Ernest Cardeilhac), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
614
Misa
Brema, firma Koch & Bergfeld (zał. 1859),
1 tercja XX w., firma sprzedająca - Berlin,
Gebr. Friedländer
Cena wywoławcza.
5 000 zł
616
Karafka do wina
Berlin, Gustaw Memmert (czynny 1890-1930),
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
618
Komplet sztućców obiadowych na 6 osób
z łyżką wazową;
Warszawa, złotnik Karol Malcz, 2 ćw. XIX w.;
ostrza noży - firma Gerlach
Cena wywoławcza.
3 500 zł