Nr katalogowy: 248

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

Nr katalogowy: 248

Portret kobiety z córką, 1908

olej, tektura, 95 x 72,5 cm; sygn. l. g.: Olga Boznańska/ 1908