Nr katalogowy: 249

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 249

I polały się łzy czyste, rzęsiste, 1952

olej, sklejka, 38 x 53 cm; sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofman/ 1952