622
Patera secesyjna srebro próby 3 z głową Diany; waga 928 g. Wiedeń, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

623
Tacka owalna srebro próby 800; waga 359 g. Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

624
Korona srebro próby 13 złocone, kolorowe szkła; waga 1097 g. Wiedeń, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 40 000 zł

701
Zegarek damski na rękę białe złoto, szafir, szkło, skóra; wymiary 2,8 x 2 x 0,5 cm. Szwajcaria, ok. 1920
Cena wywoławcza. 1 500 zł

702
Zegarek męski, kieszonkowy Szwajcaria, firma LONGINES, 1984
Cena wywoławcza. 12 000 zł

703
Odznaczenie masońskie brytyjskiej Loży Kruka; Wielka Brytania, Londyn, złotnik H.B., 1920.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

704
Para kandelabrów 3-świecowych, neomanierystycznych; Europa Zachodnia, 3. tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

705
Koszyczek z figurką ptaszka mosiądz srebrzony i złocony; Rosja?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

706
Koszyczek kryształowy z pałąkiem szkło kryształowe, plater; Warszawa, firma Adam Nagalski, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

707
Patera z figurką Kory Francja, firma René Lalique, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Auguste Louis Mathurine MOREAU (1834-1917)

708
Wazon secesyjny z figurką chłopca stop cynowy, brązowiony, patynowany; Francja, Paryż, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

709
Ikona - Matka Boska Kazańska tempera na desce, nimby złote; 30,5 x 25,5 cm. Rosja, XX w.
Cena wywoławcza. 4 200 zł

710
Ikona - Chrystus Tronujący w otoczeniu Świętych; tempera, na desce z wgłębieniem (kowczeg); 40,5 x 36 cm. Rosja, XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

711
Mitra duchownego obrządku wschodniego, z puzdrem; Rosja?, Ukraina?, XX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

712
Panagija (enkolpion) srebro pr. 12, filigran, emalia, granaciki; dł. ca 23 cm. Polska?, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Petrus KAERIUS (1571-1646)

713
Plan miasta Alkmaar miedzioryt, papier żeberkowany; odcisk płyty 25 x 33,5 cm; rama, szkło. Antwerpia, 1603.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Wacław GRODECKI (1535-1591) Abraham

714
ORTELIUS (1527-1598) -wyd. Mapa Ziem Rzeczypospolitej Z: Teatrum Orbis Terrarium, 1570.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Henricus HONDIUS (1587-1644)

715
Mapa Radziwiłłowska Wielkiego Księstwa Litewskiego; Amsterdam 1636
Cena wywoławcza. 3 400 zł

716
Szabla polska oficera piechoty wz. 1917 z pochwą. Rzeczpospolita Polska, lata 1919 - 1920.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

717
Szabla polska, oficerska wz. 21/22 z pochwą. Rzeczpospolita Polska, lata 20-te XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

718
Lampa naftowa Niemcy, Lipsk, firma HUGO SCHNEIDER, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

719
Lampa naftowa Niemcy, Lipsk, firma WILD und WESSEL, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

720
Lampa naftowa Niemcy, Berlin, firma CARL HOLY; pocz. XX w.; kominek szklany - Polska, Huta „Hortensja”.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

721
Lampa naftowa Niemcy, Lipsk, firma Wild und Wessel, XIX/ XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

722
Lampa naftowa Niemcy, Berlin, firma SCHWINTZER und GRAFF; kominek - Austro-Węgry, Wiedeń, firma Braci Gustawa i Ferdynanda BRŰNNER, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

723
Jeździec na koniu - książę Ko-kya-kyaww; Birma, I poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

724
Skrzynia sadaik na manuskrypty kammavasa; Birma, I poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

725
Zestaw pięciu manuskryptów kammavasa; Birma, I poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

726
Kandelabr 4-ramienny z figurą Neptuna Warszawa, firma BRACIA ŁOPIEŃSCY, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

727
Zegar kominkowy z postacią kobiecą Francja, Paryż, firma Paillet przy Rue Boucher 6, czynna od 1830
Cena wywoławcza. 11 500 zł

728
Zegar kominkowy, neorokokowy, z parą świeczników; Francja, Nantes, zegarmistrz Gimilini, mechanizm firmy JAPY FRERES i Cie, Paryż, lata 60-70. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

729
Zegar kominkowy z parą wazonów Francja, Nantes, firma Gimilini, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

730
Lampa stojąca w stylu art deco Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 2 500 zł

731
Lampa stojąca w stylu eklektycznym Europa Zachodnia?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

732
Skrzynia neorenesansowa Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

733
Pojemnik na węgiel żeliwo, emalia; wys. 31 cm, dł. 60 cm, szer. 35 cm. Niemcy?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

734
Fontanna ogrodowa Europa Środkowa, model 2-poł. XIX w., realizacja - k. XX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

801
Lustro stojące w stylu art deco Materiały: konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 180,5 x 86 x 46 cm; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 6 000 zł

802
Stolik do gry w stylu art deco Polska, Kraków, ok. 1930
Cena wywoławcza. 5 000 zł

803
Stolik pomocniczy Materiały: sklejka, orzech; fornir - orzech; 58 x śr. 70 cm; lata 60. XX w., Europa Środkowa;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

804
Bufet i serwantka w stylu art deco Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 25 000 zł

805
Komplet mebli giętych Polska, Radomsko, Fabryka Mebli Giętych Mazowia?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

806
Szafa biblioteczna w stylu eklektycznym Materiały: dębina; 159 x 117,5 x 40,7 cm; Polska?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

807
Komplet mebli w stylu secesji geometrycznej Europa Środkowa, ok. 1905-10
Cena wywoławcza. 25 000 zł

808
Serwantka w stylu art deco Materiały: konstrukcja - sklejka; fornir - orzech, mahoń; ok. 1930; Europa zachodnia
Cena wywoławcza. 2 500 zł

809
Toaletka w stylu art deco Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 2 200 zł

810
Konsola i lustro w stylu biedermeier 1 ćw. XIX w., Polska (?)
Cena wywoławcza. 2 500 zł

811
Stół w stylu biedermeier Europa Środkowa, Polska, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł